ŠVČ. KRISTAUS KŪNAS IR KRAUJAS / BOŻE CIAŁO

1. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio 17.00 val. Kviečiame dalyvauti!

2.Pirmadienį, birželio 24 d. švenčiame šv. Jono Krikštytojo gimimo iškilmę. Šv. Mišios bus švenčiamos sekmadienio tvarka.

3. Penktadienį, birželio 28 d. švenčiame Švč. Jėzaus Širdies iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Šeštadienį, birželio 29 d. švenčiame šv. ap. Petro i Povilo iškilmę. Šv. Mišios 10.00 val.

5. Gėles ir žolynus laiminsime kitą sekmadienį.

6. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti pal. Mykolo Giedraičio paveikslėlių ir litaniją iš vakar, birželio 22 d. vykusių padėkos iškilmių Videniškiuose.

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 oraz na ofiarę Mszy św. o godz. 17.30.

2. W poniedziałek 24 czerwca obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Porządek Mszy św. taki jak w niedzielę.

3. We wtorek 25 czerwca w naszej parafii będzie gościła s. Anna Czajkowska ze Zgromadzenia Wspomożycielek Dusz czyśćcowych. S. Anna będzie brała udział w Mszy św. o godz. 17.30 i po Mszy św. poprowadzi konferencję.

4. W piątek 28 czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 17.30.

5. W sobotę 29 czerwca sprawujemy uroczystość św. ap. Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 10.00.

6. Wianki i zioła będziemy błogosławić w następną niedzielę.

7. Przy wyjściu z kościoła można znaleźć obrazki oraz litanie do bł. Michała Giedroycia z uroczystości dziękczynnych, które miały miejsce wczoraj, 22 czerwca w Widzieniszkach.