Sutvirtinamųjų dėmėsiui

Kas gi mus atskirs nuo Kristaus meilės? (Rom 8,35)
Būkite stiprūs [...] visi, kurie pasitikite Viešpačiu! (Ps 32, 25)

Gerbiamas Jaunime!

Kadangi šiuo metu dėl viruso COVID-19 grėsmės valstybė bei Bažnyčia imasi specialių apsaugos priemonių, mūsų katechezės parapijos salėje yra ATŠAUKTOS. Taip pat lankomumas šv. Mišiose nėra žymimas iki kol situacija pasikeis.

Dalyvavimas šv. Mišiose nebus galimas, kol nesibaigs Lietuvoje paskelbtas karantinas.

Lietuvos vyskupai ragina melstis nuotoliniu būdu, stebint šv. Mišių transliaciją televizijoje arba internetu. Norintys priimti šv. Komuniją, gali tai padaryti ir dvasiškai, sužadinant širdyje troškimą vienytis su Jėzumi Kristumi.

Tam, kad galėtume deramai ruoštis Sutvirtinimui, nuoširdžiai raginu Jus, esant namuose neapleisti maldos ir domėjimosi tikėjimu. Ypač gavėnios metu, kai visa Bažnyčia laukia Jėzaus Prisikėlimo iškilmės, turėtume skirti laiko Dievo meilės slėpinio pažinimui. Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau epidemijos laikas gali būti „tinkama“ proga skirti daugiau laiko asmeninei maldai, Šventojo Rašto skaitymui bei katekizmo studijavimui.

Savo ruožtu aš pasistengsiu Jums padėti, pateikdamas siūlymus savarankiškam darbui. Nuo sekmadienio (kovo 15 d.) katechezės bus skelbiamos mūsų parapijos puslapyje www.pabradesparapija.lt [skiltyje KATECHEZĖ, slink į apačią]

Taip pat pranešu, kad visuotinis viešasis Biblijos skaitymas yra atšauktas. Prašau šią žinią perduoti ir tiems draugams, kurie lanko tikybą, bet nesiruošia sutvirtinimui.

Karantino metu ministrantų prašome nepatarnauti prie altoriaus.

Kviečiu tinkamai ir vaisingai išnaudoti laisvą laiką, kurio, matyt, turėsime kol kas nemažai.

Vėdinkite savo namus, dažnai gerkite skysčių, plaukitės rankas, nuoširdžiai melskitės.

Su Dievu :)

Artur

Šv. Mišios sekmadieniais 12.30 val. per LRT Plius televiziją ir LRT Klasika radiją;

Marijos radijas šv. Mišias transliuoja kiekvieną dieną.

Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovė maldas transliuoja visą parą www.gailestingumas.lt

2 katechezė

[ilgas tekstas, paspauskite ant "2 katechezė", kad matytumėte viską]
Garbė Jėzui Kristui! Szc
zęść Boże!

Praėjusią savaitę pražiopsojau katechezę, o tiksliau nespėjau jos paruošti. Nuoširdžiai dėl to atsiprašau Jūsų, gerai?

Kita vertus, manau, kad darbelio turėjote ir vis dar turite, nes kai kurie dar neatsiuntėte man maldos plano. O tai reikia padaryti. OK? ...

1 Katechezė

1) Evangelijos ištrauka

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_Jn_4,5-42 (lietuvių k.)

https://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2020-03-15/Ewangelia (jęz. polski)

2) peržiūrėti įrašą https://youtu.be/XNC0Q0tn6YM

3) Prašau perskaityti YOU CAT Sutvirtinamieji 8 skyrių ir šio "straipsnio" nuotrauką

4) NAMŲ DARBAS (iki sekmadienio) - perskaitęs 8 skyrių sugalvok savo maldos planą. Planą atsiųsk katechetui el. paštu markevic.artur [<eta>] gmail.com Neklausk kaip tą planą kurti, aš nežinau. Tiesiog būk kūrybiškas :) gali aprašyti kaip šventieji (pvz. Teresė) įkvėpia tave melstis.

Iki ;)