SKELBIMAI/OGŁOSZENIA

II GAVĖNIOS SEKMADIENIS II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Gavėnios laikotarpiu penktadieniais 16.30 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus kelio pamaldose. Pamaldos vyksta lenkų ir lietuvių kalbomis.

2. Kovo 19 d. antradienį švenčiame šv. Juozapo Švč. Mergelės Marijos Sužadėtinio iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Kviečiame skirti 2% pajamų mokesčio už 2018 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas bei rekvizitus galima rasti kanceliarijoje bei stikliniame kambaryje.

4. Gavėnios laikotarpiu ypatingai kviečiame gilinti savo tikėjimą: skaityti religinę spaudą. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus žurnalų „Kelionė“ ir „Artuma“ numerius.

1. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo będzie sprawowane w dwóch językach po polsku i po litewsku.

2. 19 marca, we wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

3. Zapraszamy do przekazania 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszej parafii. Formularze do wypełnienia oraz rekwizyty można uzyskać w kancelarii i w szklanym pokoju.