Dvasininkai


Klebonas kun. Vladimiras Solovej

Gimimo data: 1975-02-28

Kunigystės šventimų data: 2001-06-29

Vikaras kun. Dovydas Grigaliūnas

Gimimo data: 1977-01-31

Kunigystės šventimų data: 2013-04-20